Grand Hotel Toplice

Grand Hotel Toplice  5 ***** i pozicionuar ne gjirin e mrekullueshem te liqenit te Bledit , pjese e shtetit te Sllovenise , eshte nje nder hotelet te ciliti eshte rinovuar se fundmi ne zone. Hoteli te ofron pamje magjepse te ishullit ne liqenin e Bledit, alpeve Juliane si dhe te keshtjelles. Bledi eshte i njohur per cilesine e qendrave te SPA , dhe ky hotel nuk mbetet mbrapa duke qen se ofron facilitete te ndryshme ku perfshihen edhe ujerat termal. Qendrimi ne kte hotel te jep vertet nje ndjesi sikur ndodhesh brenda nje perralle, dicka qe te siguron nje eksperience me te vertet te vecante.

Vendndodhja : Grand Hotel Toplice ndodhet ne qytezen turistike te famshe te Bledit ne Slloveni. Eshte e veshtire qe ne nje hotel te gjesh te nderthurur kaq bukur komoditetin, luksin, relaksin si dhe pamjet e vertet magjepse qe ai ofron.

Akomodimi : Grand Hotel Toplice ka 87 dhoma & suita komode te rinovuara me shije, me pamje madheshtore nga liqeni & pamje nga parku ,  te gjitha me ajer te kondicionuar , tv me satelit ,internet , minibar, kasaforta , tharese flokesh , banjo , ballkone ku gjithshka eshte ofruar per ta bere qendrimin Tuaj sa me te kendshem.

Argetimet & lojrat : Grand Hotel Toplice ka nje numer baresh , restorantesh , piano bar, pishine te brendeshme me uje te ngrohte , pishine te jashtme , sauna, masazh , fitness , klub per femijet , sallon bukurije , sallonin e qete,  disa salla konferencash me kapacitet te ndryshem personash , deri ne grupe te vogla 10 – 15 vetesh, salla per takime biznesi & seminaresh.

Sherbimet : Grand Hotel Toplice ofron sherbime ne BB & HB te gjitha bufe. Ushqimet e ofruara gjate vakteve jane te nje cilesie shume te larte & zgjedhur me kujdes per shijet e gjithesecilit.Pijet alkolike & jo alkolike nuk jan te perfshira ne cmim. Grand Hotel Toplice ka gjithashtu edhe zonen private te parkimit per klientet e saj.