Hotel Apollo Portorozh

Hotel Apollo Portorozh 4 **** i pozicionuar ne qytetin  e kendshem  te Portorozhit , pjese e rivieres se Sllovenise , eshte nje nder hotelet i cili eshte rinovuar se fundmi ne vitin 2014 duke e kthyer ne nje nga strukturat me moderne ne zone. Ky hotel eshte nje zgjidhje perfekte per cilin do qe deshiron te jete sa me aktive gjate pushimeve , pasi hoteli permban facilitete te ndryshme  ku me e mirenjohura eshte qebndra e SPA , ku ofrohen sherbime te shumta , te gjitha me elemente kurative, qe jane tipike per kte zone.

Vendndodhja : Hotel Apollo  ndodhet ne qytezen e mirenjohur per turizmin kurative te Portorozhit.  Eshte e veshtire te gjesh nje kombinim te luksit te nje hoteli me 4 yje , natyres mesdhetare , aktiviteteve te shumta , qendrave te medha kurative  dhe te SPA, si dhe detin e bukur  .

Akomodimi : Hotel Apollo  ka  dhoma &  suita komode te rinovuara me shije, me pamje madheshtore nga deti & pamje nga parku me bimesi Mesdhetare te gjitha me ajer te kondicionuar , tv me satelit ,internet , minibar, kasaforta , tharese flokesh , banjo , ballkone ku gjithshka eshte ofruar per ta bere qendrimin Tuaj sa me te kendshem.

Argetimet & lojrat : Hotel Apollo ka nje numer baresh , restorantesh ,  piano bar,  pishine te brendeshme me uje deti te ngrohte , pishine te jashtme me uje deti , nder me te bukurat ne zone , dyqane , tenis , fusha basketbolli , ping pongu, volejballi , bilardo , sauna, masazh , fitness , klub per femijet , zonen e plazhit.

Sherbimet : Hotel Apollo ofron sherbime ne BB & HB te gjita bufe. Ushqimet e ofruara gjate vakteve jane te nje cilesie shume te larte & zgjedhur me kujdes per shijet e gjithesecilit. Pijet alkolike & jo alkolike nuk jan te perfshira ne cmim. Hotel Apollo ka gjithashtu edhe zonen private te parkimit dhe internet WiFi  per klientet e saj.