Hotel Brilanti

Hotel Brilant 4****  eshte nje hotel i ri dhe shume modern qe i ploteson te gjitha standartet e nje hoteli komod turistik, i vendosur jo shume larg qendres se Sarandes.

Hoteli ka dhoma te qeta dhe te rehatshme me nje mobilim elegant, disa me ballkon me pamje direkt mbi detin dhe bulevardin e Sarandes. Sherbim i kujdesshem dhe atmosfera mikpritese ju sigurojne nje qendrim mbreslenes. Hoteli disponon Bar, Restaurant, Salle konferencash Parking, Plazh privat vetëm për pushuesit, kënde për lojra të ndryshme, shërbim taxi. Me verandat mbi detin e kthjellët të të Sarandes dhe i rrethuarnga nga gjelbërimi.Hotel Brilanti ju mirëpret të kaloni pushimet dhe weekendet tuaja.

Pajisjet e Dhomes :

 • Sherbim ne dhome
 • Dhome ku lejohet duhani
 • Tualet dhe dush
 • Produkte cilesore tualeti
 • Tharese flokesh
 • TV-satelito
 • Mini bar
 • Kasaforte per sendet personale
 • Shapka
 • Ballkon
 • Ajer i kondicionuar