Hotel Golf Bled

Hotel Golf Bled 4 **** i pozicionuar ne nje park me pemet me te vjetra ne zonen e liqenit te Bledit , pjese e Sllovenise ,eshte nje nder hotelet qe ofron pamjet me te bukra te Bledit ne zone. Pervec pamje shume te bukra qe mund te shikohen nga hoteli si keshtjella e Bledit, alpet dhe ishulli mbi liqen ky hotel ofron gjithashtu dhe pishinat me pamjet te bu7kra te mundshme. Ky hotel do i ofronte cdo turisti nje eksperience vertet unike pushimi.

Vendndodhja : Hotel Golf ndodhet ne qender te qytetit turistike te Bledit. Eshte e veshtire te gjesh nje kombinim e nje strukture hoteliere me 4 yje moderne , pamjeve te mrekullueshme , aktiviteteve te shumta , si dhe relaksit ne qendrat me te mira te SPA ne zone.

Akomodimi : Hotel Golf ka 150 dhoma & suita komode te dekoruara me shije, me pamje madheshtore nga liqeni & pamje nga parku me peme teper te vecanta , te gjitha me ajer te kondicionuar , tv me satelit ,internet , minibar, kasaforta , tharese flokesh , banjo , ballkone ku gjithshka eshte ofruar per ta bere qendrimin Tuaj sa me te kendshem.

Argetimet & lojrat : Hotel Golf ka nje numer baresh , restorantesh , piano bar , pishine te brendeshme me uje  te ngrohte , pishine te jashtme , me pamjet me te bukurat ne Bled , dyqane , sauna, masazh , fitness , klub per femijet , sallon bukurije , sallonin e qete , disa salla konferencash me kapacitet nga 800 persona deri ne grupe te vogla 10 – 15 vetesh, salla per takime biznesi & seminaresh.

Sherbimet : Hotel golf ofron sherbime ne BB & HB te gjitha bufe. Ushqimet e ofruara gjate vakteve jane te nje cilesie shume te larte & zgjedhur me kujdes per shijet e gjithesecilit. Pijet alkolike & jo alkolike nuk jan te perfshira ne cmim. Hotel Golf ka gjithashtu edhe zonen private te parkimit per klientet e saj.