Hotel Izgrev Acqua Park Struge

Hotel Izgrev Aqua Park   5 ***** i pozicionuar ne qytetin turistike te Struges , ky hotel ka nje nder aqua parqet me te medha ne rajon. Pjesa e aqua parkut ze nje siperfaqe 17.000 m² ku ndodhen disa rreshqitese dhe 6 pishina te medha, nje element qe e ben kte hotel shume te pershtatshem per te kaluar disa pushime vertet te vecanta me familjen. Gjithashtu dhe facilitetet dhe struktura e ketij hoteli te ri, te ben te ndjehesh shume komode dhe i mirepritur pergjate gjith qendrimit Tuaj ne te.

Vendndodhja : Hotel Izgrev Aqua Park ndodhet ne qytetin e Struges. Pozicioni i tij buze liqenit e ben akoma te bukur dhe te kendshem pushimin ne te. 

Akomodimi : Hotel Izgrev Aqua Park ka 207 dhoma &  suita komode te rinovuara me shije, me pamje nga liqeni & pamje nga parku me bimesi Mesdhetare te gjitha me ajer te kondicionuar , tv me satelit ,internet , minibar, kasaforta , tharese flokesh , banjo , ballkone ku gjithshka eshte ofruar per ta bere qendrimin Tuaj sa me te kendshem.

Argetimet & lojrat : Hotel Izgrev Aqua Park  ka nje numer baresh , restorantesh , klube nate , piano bar , pishine te brendeshme me uje te ngrohte , pishine te jashtme  ,  dyqane , tenis , fusha basketbolli , ping pongu, volejballi , bilardo , sauna, masazh , fitness , klub per femijet , sallon bukurije , sallonin e qete, lodra ujore sporti , plazhin , disa salla konferencash me kapacitet nga 800 persona deri ne grupe te vogla 10 – 15 vetesh, salla per takime biznesi & seminaresh.

Sherbimet : Hotel Izgrev Aqua Park sherbime ne BB & HB & FB te gjitha bufe. Ushqimet e ofruara gjate vakteve jane te nje cilesie shume te larte & zgjedhur me kujdes per shijet e gjithesecilit. Pijet alkolike & jo alkolike nuk jan te perfshira ne cmim. . Hotel Izgrev Aqua Park ka gjithashtu edhe zonen private te parkimit  dhe internet WiFi per klientet e saj.