Hotel Mediteran

Hotel Mediteran 4**** eshte nje nder hotelet me moderne ne bregdetin e Malit te Zi. Hoteli eshte rikonstruktuar plotesisht ne vitin 2007,hoteli ka nje pozicion dominues ne qender te gjirit e Becicit.Nje kombinim i perkryer i natyres dhe nje resorti turistik te nje kategorie shume te larte me infrastrukture te plote turistike.

Vendndodhja: Hotel Mediteran ndodhet rreth 2 km larg qytetit turistik te Budves dhe 5 km larg St.Stefan. Pozicionuar buze detit dominon njerin prej gjireve me te bukura te zones se Becicit . Nje strukture hoteliere e hapur gjate gjithe vitit.

Akomodimi: Hotel Mediteran ka 230 dhoma moderne me ajer te kondicionuar , banjo , tharese flokesh , tv me satelit , ballkone , pamje deti & pamje parku .

Argetimet & lojrat: Hotel Mediteran ka 3 bare , 2 restorante , internet , minimarket , salle konferencash , fitness , sauna , 1 pishine , pishine per femije , acqua park , fusha basketbolli , volejbolli , ping pongu , bowling , argetim gjate gjithe dites per te gjitha moshat , kazino , taverne , zonen e SPA . Plazi eshte me guricka dhe shezllonet jane pa pagese .

Sherbimet:Hotel Mediteran ofron sherbime H/B gjate gjithe dites . Te gjitha vaktet jane bufe . Pijet alkolike & joalkolike vendase nuk jane te perfshira ne cmim.