Hotel Park Bled

Hotel Park Bled 4 **** i pozicionuar ne qender buze liqenit te famshem te qytetit te Bledit , pjese e Sllovenise ,eshte nje nder hotelet me te medha ne zone. Ky hotel pervec pamjeve te mrekullueshme qe ofron , ka vlera historike si dhe eshte karakteristike per zonen duke qen se , ne te pergatitet ende sot torta tradicionale e Bledit. Ky hotel eshte opsion perfekt per cilin do qe te kaloj pushime sa me aktive , pasi hoteli eshte pjese e organizates se ciklisteve dhe ngjitesve , duke ber te mundur ofrim e programeve te ndryshme te secilit prej ktyre kategorive sportive. Ky hotel te ofron me te vertet nje eksperience te vecante edhe per shkak se rrethohet nga nje bukuri natyrore vertet mbreslenese.

Vendndodhja : Hotel Park ndodhet ne qender te qytetit turistike te Bledit.  Eshte e veshtire te gjesh nje kombinim te luksit te nje hoteli me 4 yje , natyres mbreslenese , aktiviteteve te shumta & dhe pamjeve te vecanta .

Akomodimi : Hotel Park ka 217 dhoma &  suita komode te dekoruara me shije, me pamje madheshtore nga deti & pamje nga parku me bimesi Mesdhetare te gjitha me ajer te kondicionuar , tv me satelit ,internet , minibar, kasaforta , tharese flokesh , banjo , ballkone ku gjithshka eshte ofruar per ta bere qendrimin Tuaj sa me te kendshem.

Argetimet & lojrat : Hotel Park ka nje numer baresh , restorantesh , piano bar , pishine te brendeshme me uje  te ngrohte , pishine te jashtme  , dyqane , sauna, masazh , fitness , klub per femijet , sallon bukurije , sallonin e qete , disa salla konferencash me kapacitet te ndryshem personash , deri ne grupe te vogla 10 – 15 vetesh, salla per takime biznesi & seminaresh.

Sherbimet : Hotel Park ofron sherbime ne BB & HB te gjitha bufe. Ushqimet e ofruara gjate vakteve jane te nje cilesie shume te larte & zgjedhur me kujdes per shijet e gjithesecilit. Pijet alkolike & jo alkolike nuk jan te perfshira ne cmim. Hotel Park ka gjithashtu edhe zonen private te parkimit per klientet e saj.