Hotel Queen of Montenegro

 

Hotel Queen of Montenegro 4****eshte nje nder hotelet me moderne ne bregdetin e Malit te Zi. Hapur ne vitin 2006 ,hoteli ka nje pozicion dominues ne gjirin e Becicit. Nje kombinim i perkryer i natyres dhe nje resorti turistik te nje kategorie shume te larte me infrastrukture te plote sherbimesh.

Vendndodhja: Hotel Queen of Montenegro ndodhet rreth 3 km larg qytetit turistik te Budves. Pozicionuar mbi det dominon njerin prej gjireve me te bukura te zones se Becicit. Nje strukture hoteliere e hapur gjate gjithe vitit.

Akomodimi: Hotel Queen of Montenegro ka 245 dhoma moderne me ajer te kondicionuar, banjo, tharese flokesh , tv me satelit, ballkone, pamje deti & pamje parku, internet.

Argetimet & lojrat: Hotel Queen of Montenegro ka 3 bare, 2 restorante, internet, minimarket, salle konferencash, fitness, sauna, 1 pishine, pishine per femije, 2 fusha tenisi, fusha basketbolli, volejbolli, ping pongu, bowling, argetim gjate gjithe dites per te gjitha moshat, kazino, taverne, zonen e SPA. Plazi eshte me guricka dhe shezllonet jane me pagese.

Sherbimet: Hotel Queen of Montenegro ofron sherbime ne BB & HB gjate gjithe dites. Te gjitha vaktet jane bufe. Pijet alkolike & joalkolike vendase nuk jane te perfshira ne cmim.