Hotel Radika

Hotel Radika 5*****eshte kategoria hoteliere me e larte ne parkun Kombetar te Mavroves , nje strukture turistike qe duhet provuar. Nje hotel i rinovuar , i pershtatur me tendencat e zhvillimit te nje turizmi cilesor , perben nje nga zgjidhjet me te mira per familjet , individet & ciftet qe duan te kalojne pushime te qeta dhe te paharruara. Me nje pamje madheshtore mbi liqenin e Maroves, mbetet gjithmone nje strukture hoteliere moderne.

Vendndodhja: Hotel Radika eshte i vendosur ne nje pozicion ideal mbi liqenin e Maroves ne mes te pyllit vetem 6 km nga qendra e skijimit & 90 km nga Shkupi & Aeroporti Nderkombetar. Hotel Radika ka nje arkitekture te vecante gje qe e ben ate te konsiderohet si nje nga hotelet  me interesante te turizmit malor ne Maqedoni.

Akomodimi: Hotel Radika ka 63 dhoma moderne dyshe me ajer te kondicionuar , banjo , tv me satelit , ballkone , pamje liqeni & pamje parku , internet , te gjitha te mobiluara me shije per ta bere pushimin Tuaj sa me te kendshem.

Argetimet & lojrat: Hotel Radika ka disa restorante ,  klub nate , disa bare , pishine te brendeshme & pishine te jashtme , Sauna , banjo turke & jacuzzi , 3 salla konferencash, dyqane suveniresh, ambjente argetimi , shezllone  tek pishinat.

Sherbimet: Hotel Radika ofron sherbime BB , HB & FB . Ushqimi eshte i pasur , personeli teper miqesor.