Hotel Vlora Internacional

Hotel Vlora International 5*****  ndodhet ne qender te qytetit dhe shume afer detit. Si i tille hoteli ofron nje mundesi te mire per te vizituar qendren historike te qytetit,muzeumet, dyqanet dhe baret.

Hoteli ka dhoma te rehatshme dhe me hapesire te bollshme. Eshte i prirur te jete nje nga hotelet me te kompletuara ne qytet i standarteve te larta.

Pajisjet e Dhomes :

 • Sherbim ne dhome
 • Dhome ku lejohet duhani
 • Ajer i kondicionuar
 • Tualet dhe dush
 • Ballkon
 • TV-satelitor
 • Mini bar
 • Tharese flokesh
 • Produkte cilesore tualeti
 • Ngrohje qendrore
 • Arke