Rapos Resort Hotel

Hotel Rapos Resort 5*****  gjendet nje kilometer larg qytetit bregdetar te himares nderthuret bukuria e detit me gjelberimin dhe aromen e portokalleve. Ky hotel shtrihet ne nje siperfaqe prej 12 mije metra katror vetem 50 metra larg bregdetit te Himares i cili laget nga ujrat e kristalta te detit Jon. Me arkitekture moderne, dhoma te arreduara me shume shije dhe qe shohin nga deti, Rapos Resort Hotel ofron nje nga strukturat me te arrira te bregdetit te Jonit nga Vlora e deri ne Sarande. Paj...
More

Hotel Vlora Internacional

Hotel Vlora International 5*****  ndodhet ne qender te qytetit dhe shume afer detit. Si i tille hoteli ofron nje mundesi te mire per te vizituar qendren historike te qytetit,muzeumet, dyqanet dhe baret. Hoteli ka dhoma te rehatshme dhe me hapesire te bollshme. Eshte i prirur te jete nje nga hotelet me te kompletuara ne qytet i standarteve te larta. Pajisjet e Dhomes : Sherbim ne dhome Dhome ku lejohet duhani Ajer i kondicionuar Tualet dhe dush Ballkon TV-satelitor Mini bar ...
More