Grand Hotel Portorozh

Grand Hotel Portorozh 5 ***** i pozicionuar ne qender te qytetit te njohur turistike te Portorozhit , pjese e rivieres se Sllovenise ,eshte nje nder hotelet qe ndodhet ne vijen e pare bregdetare vetem pak hapa larg detit. Ky hotel eshte mjaft i mirenjohur per qendren e tij te Spa , ku uje i perdorur ne te eshte i nje prejardhje disa mije vjecare me element kurues per trupin e njeriut. Gjithashtu dhe ushiqimi i perdorur ne hotel eshte i ideuar per te pastruar tuprin. Kto elemente e bejn kte hotel mjaft te favorshem per cillin do qe deshiron te kujdeset per veten dhe ne te njejten kohe te kaloj disa pushime vertet shume te vecanta.

Vendndodhja : Grand Hotel Portorozh ndodhet ne qytetin e kendshem te Portorozhit. Duke qene se hoteli ndodhet ne qender te qyetit kjo te jepe mundesine per te bere ecje te gjate pergjate pjeses bregdetare , si dhe te jep mundesin qe te shfrytezozh plazhin qe ndodhet vtm pak hapa nga hoteli.

Akomodimi : Grand Hotel Portorozh ka 198 dhoma & suita komode te arreduara me shije, me pamje madheshtore nga deti & pamje nga parku me bimesi Mesdhetare te gjitha me ajer te kondicionuar , tv me satelit ,internet , minibar, kasaforta , tharese flokesh , banjo , ballkone ku gjithshka eshte ofruar per ta bere qendrimin Tuaj sa me te kendshem.

Argetimet & lojrat : Grand Hotel Portorozh ka nje numer baresh , restorantesh , klube nate , piano bar,  pishine te brendeshme me uje termal, pishine te jashtme me uje deti dhe uje termal, nder me te mirat ne Portorozh, dyqane , ping pongu, volejballi , bilardo , sauna, masazh , fitness , klub per femijet , sallon bukurije , sallonin e qete,  plazhin.

Sherbimet : Grand Hotel Portorozh ofron sherbime ne BB & HB te gjitha bufe. Ushqimet e ofruara gjate vakteve jane te nje cilesie shume te larte & zgjedhur me kujdes per shijet e gjithesecilit. Pijet alkolike & jo alkolike nuk jan te perfshira ne cmim. Grand Hotel Portorozh ka gjithashtu edhe zonen private te parkimit per klientet e saj.