Hotel Drim

Hotel Drim 4**** nje nder hotelet me te komode te liqenit te Ohrit eshte nje strukture turistike qe duhet provuar. Nje hotel i rinovuar , i pershtatur me tendencat e zhvillimitte nje turizmi cilesor , perben nje nga zgjidhjet me te mira per familjet , individet & ciftet qe duan te kalojne pushime te qeta dhe te paharruara. Me nje pamje madheshtore , hotel Drim , mbetet gjithmone nje strukture hoteliere moderne.

Vendndodhja: Hotel Drim eshte i vendosur ne nje pozicion ideal prane bregut te liqenit te Ohrit , buze gryke derdhjes se Drinit te zi , rreth 300 metra nga qendra e qytetit te Struges . Hotel Drim ka nje arkitekture te vecante gje qe e ben ate te konsiderohet si nje nga hotelet  me interesante te Maqedonise.

Akomodimi: Hotel Drim ka 205 dhoma moderne dyshe me ajer te kondicionuar , banjo , tv me satelit , ballkone , pamje liqeni & pamje parku , internet.

Argetimet & lojrat: Hotel Drim ka 3 restorante , 1 klub nate , kazino , bowling , disa bare , pishine te brendeshme & pishine te jashtme , salla konferencesh , 2 fusha tenisi , fushe basketbolli , plazhin privat buze liqenit , dyqane suveniresh, ambjente argetimi , shezllone ne plazh & tek pishinat.

Sherbimet: Hotel Drim ofron sherbime BB , HB & FB . Ushqimi eshte i pasur , personeli teper miqesor.