Hotel Iberostar Bellevue

 

Hotel Iberostar Bellevue 4**** eshte nje nder hotelet me te rinj ne bregdetin e Malit te Zi. I vetmi hotel i grupit spanjoll Iberostar ne kete pjese te Adriatikut. Nje kombinim i perkryer i natyres dhe nje resorti turistik te nje kategorie shume te larte.

Vendndodhja: Hotel Iberostar Bellevue ndodhet rreth 2 km larg qytetit turistik te Budves. Pozicionuar midis parqeve te gjelberuara dhe detit te nje prej gjireve me te bukura te zones se Becicit. Nga Qershori deri ne Shtator, nje tren i vogel turistike lidh hotelin me qytetin e Budves.

Akomodimi: Hotel Iberostar Bellevue ka 587 dhoma moderne me ajer te kondicionuar, banjo, tharese flokesh, tv me satelit, ballkone, pamje deti & pamje parku , internet.

Argetimet & lojrat: Hotel Iberostar Bellevue ka 6 bare, 3 restorante, internet, minimarket, salle konferencash, fitness, sauna, 3 pishina, pishina per femije, 2 fusha tenisi, fusha basketbolli, volejbolli, ping pongu, argetim gjate gjithe dites per te gjitha moshat. Lojrat e ujit, karozeli dhe barkat me pedale ofrohen me sherbime extra. PlazHi eshte ranor dhe shezllonet ne det jane me pagese.

Sherbimet: Hotel Iberostar Bellevue ofron sherbime AI gjate gjithe dites. Te gjitha vaktet jane bufe dhe fillojne nga ora 07.00 e mengjesit deri ne ora 10.00 te mbremjes. Embelsirat, sneket, akulloret & kafet sherbehen nga ora 10.00 te mengjesit deri me 11.00 te mbremjes. Pijet alkolike & joalkolike vendase jane te perfshira ne cmim.