Hotel Maestral

Hotel Maestral 4**** eshte nje nder hotelet me moderne ne bregdetin e Malit te Zi. Hapur ne vitin 2006 , hoteli ka nje pozicion dominues ne gjirin e Prznos.

Nje kombinim i perkryer i natyres dhe nje resorti turistik te nje kategorie shume te larte me infrastrukture te plote sherbimesh.

Vendndodhja:Hotel Maestral ndodhet rreth 5 km larg qytetit turistik te Budves. Pozicionuar buze detit dominon njerin prej gjireve me te bukura te zones se Prznos. Nje strukture hoteliere e hapur gjate gjithe vitit.

Akomodimi: Hotel Maestral ka 171 dhoma moderne me ajer te kondicionuar, banjo, tharese flokesh, tv me satelit, ballkone, pamje deti & pamje parku.

Argetimet & lojrat: Hotel Maestral ka 3 bare, 2 restorante, internet, minimarket, salle konferencash, fitness, sauna, 1 pishine, pishine per femije, 2 fusha tenisi, fusha basketbolli, volejbolli, argetim gjate gjithe dites per te gjitha moshat, kazino, taverne, zonen e SPA. Plazi eshte me guricka dhe shezllonet jane pa pages.

Sherbimet: Hotel Maestral ofron sherbime ne BB & HB gjate gjithe dites. Te gjitha vaktet jane bufe dhe fillojne nga ora 07.00 e mengjesit deri ne ora 10.00 te mesdites ndersa darka sherbehet nga ora 19.00 deri ne oren 22.00 te mbremjes. Pijet alkolike & joalkolike vendase nuk jane te perfshira ne cmim.