Hotel Butrinti

Hotel Butrinti 5*****  eshte i vendosur ne pjesen me terheqese te bregdetit shqiptar, ne nje copez te Mesdheut te mbetur per mrekulli e virgjer, ne Sarande. Hoteli me 5 yje eshte nje ndertese e re ne nje zone me tradita. Kur te ktheheni nga ekskursionet ne zonat e shumta e interesante te Sarandes si Kalaja, pika arkeologjike e Butrintit apo Ksamili, hoteli ve ne dispozicionin tuaj ambjente luksoze te piano barit dhe pub-it, ku ju mund te pushoni nen tingujt e muzikes se zgjedhur dhe koktejleve ...
More

Hotel Brilanti

Hotel Brilant 4****  eshte nje hotel i ri dhe shume modern qe i ploteson te gjitha standartet e nje hoteli komod turistik, i vendosur jo shume larg qendres se Sarandes. Hoteli ka dhoma te qeta dhe te rehatshme me nje mobilim elegant, disa me ballkon me pamje direkt mbi detin dhe bulevardin e Sarandes. Sherbim i kujdesshem dhe atmosfera mikpritese ju sigurojne nje qendrim mbreslenes. Hoteli disponon Bar, Restaurant, Salle konferencash Parking, Plazh privat vetëm për pushuesit, kënde për lojra të...
More