Rapos Resort Hotel

Hotel Rapos Resort 5*****  gjendet nje kilometer larg qytetit bregdetar te himares nderthuret bukuria e detit me gjelberimin dhe aromen e portokalleve.

Ky hotel shtrihet ne nje siperfaqe prej 12 mije metra katror vetem 50 metra larg bregdetit te Himares i cili laget nga ujrat e kristalta te detit Jon. Me arkitekture moderne, dhoma te arreduara me shume shije dhe qe shohin nga deti, Rapos Resort Hotel ofron nje nga strukturat me te arrira te bregdetit te Jonit nga Vlora e deri ne Sarande.

Pajisjet e Dhomes :

  • Sherbim ne dhome
  • Internet akses ne dhome
  • TV-satelitor/digitalb
  • Tualet dhe dush
  • Produkte cilesore tualeti
  • Tharese flokesh
  • Shapka
  • Ballkon
  • Mini bar